شرکت پیشگامان صنعت تایماز نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات انفورماتیک تصویربرداری کمپانی Image Information Systems از کشور آلمان، مفتخر به ارائه محصولات استاندارد، بروز و موثر بر گردش کاری مراکز درمانی با محوریت انفورماتیک تصویربرداری با برند iQ میباشد.
کمپانی Image Information Systems در سال 2003 با هدف ایجاد راهکارهای تصویربرداری پزشکی با شعار "مشاهده بهتر در تشخیص" تأسیس گردید. با رشدی منحصر بفرد این شرکت اکنون دفاتری دراروپا، آمریکا و شرکت های همکاری در کانادا و آمریکای جنوبی دارد. مراکز نصب محصولات این کمپانی بیش از 5000 مرکز نصب در بیش از 110 کشور دنیا است که محصولاتی همچون RIS، PACS، TeleRadiology، VNA، Veterinarian PACS، Cloud PACS، Workstation Solutions و ... را ارائه نموده است.
سامانه ها و راهکارهای این شرکت به گونه ای طراحی شده است که با توجه به نیازهای رادیولوژیست ها توسعه یافته و نکته مهم اینکه این امر توسط رادیولوژیست ها انجام شده است. این شرکت دارای تجربه مراکز نصب بین المللی در ابعاد کوچک و بزرگ در هفت قاره دنیا است. توسعه محصولات این شرکت توسط قسمت توسعه و تحقیق و همکاری مراکز مشهوری چون بیمارستان دانشگاهی Lubeck آلمان انجام می شود.

محصولات IMAGE

سامانه های مدیریت اطلاعات و گردش کاری بخش تصویربرداری RIS و سامانه مدیریت آرشیو و تبادل تصاویر پزشکی PACS، با قابلیت هایی همچون دریافت درخواست پذیرش بیمار جهت انجام خدمت تصویربرداری، برنامه ریزی زمان پذیرش بیمار و اطلاع به درخواست دهنده در این خصوص، دریافت اطلاعات دموگرافیک و شرح حال بیمار، فراهم آوری دسترسی به اطلاعات قبلی بیمار بمنظور مقایسه، مانیتورینگ وضعیت پذیرش و اخذ تصاویر و اتمام گزارش پزشک رادیولوژیست، ذخیره سازی تصاویر بیمار و توزیع آن در مجموعه درمانی، ارائه خروجی شامل تصاویر و گزارش به بیمار و پزشک یا بخش ارجاع دهنده بعنوان نیازهای اصلی مراکز درمانی در ارتباط با دپارتمان تصویربرداری به شمار می آیند. 

این شرکت محصولات و راهکارهای متنوعی دارد که بنا به نیاز مشتری پیشنهاد می شود. در تولید محصولات از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده است و قابلیت اتصال به RIS/HIS/EMR دیگر شرکت ها به آسانی وجود دارد.
محصولات شرکت Image Information Systems استانداردها و مقررات زیر را رعایت می کند:

 HIPAA
IHE, DICOM and DICOM-CD 
HL7
CE, FDA, GOST, TGA, JPAL, ANVISA